Kategorie

Kontakt
» BLOG - Nowy gadżet reklamowy

BLOG - Nowy gadżet reklamowy


 

MAGICZNY PIERŚCIEŃ - FLOW RINGS | TOP DESIGN – gadżety reklamowe

29-04-2018
Hitem 2018 roku stał się Magiczny Pierścień – Magic Rings. Jest to świetna zabawka dla dzieci i dorosłych. Flow Rings to zestaw pierścieni, które pozwalają zrobić kilka figur. Zabawka ma na celu zajęcie rąk, odstresowanie, polecana dla dzieci nadpobudliwych, którym pomaga w koncentracji a dodatkowo oferuje świetną zabawę. Magiczny pierścień może być podawany z ręki do ręki lub nawet do rąk kolegi lub koleżanki.
Przeczytaj całość

Power bank wentylator | TOP DESIGN – gadżety reklamowe

06-04-2018
Power bank + wentylator 2 w 1. Znakomite urządzenie będące zarówno przenośnym źródłem zasilania telefonów komórkowych i innych urządzeń zasilanych napięciem 5V. Power bank jest idealny w podróży, na biwaku i wszędzie tam, gdzie nie ma elektryczności. Wiatrak jest niezastąpiony podczas pracy przy komputerze w upalne dni. Jeżeli letnie upały potrafią być dla Ciebie uciążliwe i trudne do zniesienia i odczuwasz gorąco, że nie ma czym oddychać to power bank 2 w 1 będzie doskonały w walce z wysoką temperaturą w mieszkaniu czy biurze. Jeżeli dużo pracujesz przy komputerze, a pot leje się z czoła to jest to dobre rozwiązanie tylko wystarczy włączyć wiatrak aby po chwili poczuć przyjemny i kojący wiaterek. Power bank jest o pojemności 2000 mAh i posiada mini wentylator z wskaźnikiem LED. Trzy poziomy wiatraka – wysoki, średni, niski. Czas ładowania: 3 godziny.
Przeczytaj całość

Nowy gadżet - HAND SPINNER | TOP DESIGN – gadżety reklamowe

17-06-2017
HAND SPINNER inaczej FRIDGET SPINNER to podbijająca cały świat w oszałamiającym tempie antystresowa zabawka. Jest to produkt idealny dla osób poszukujących skupienia pomagający zwalczyć stres. Na Zachodzie jest używany nie tylko przez rzesze nastolatków, ale także przez biznesmenów, gwiazdy sportu, muzyki czy filmu. Hand Spinner jest niewielkiego rozmiaru, spokojnie zmieści się w kieszeni spodni; można go zawsze mieć przy sobie w stresujących bądź nudnych sytuacjach.
Przeczytaj całość

Gadżety LED | TOP DESIGN – gadżety reklamowe

09-03-2017
Gadżety LED to świetny pomysł dla osób, które lubią zrobić wrażenie na swoich gościach lub podczas wizyty na imprezie. Ledowe dodatki takie jak okulary, naszyjniki czy balony rozświetlą i nadadzą barw każdej dyskotece, koncertowi czy innej, wyjątkowej okoliczności. Na specjalne życzenie klienta wykonujemy znakowanie.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej