Kategorie

Kontakt
» BLOG - Nowy gadżet reklamowy

BLOG - Nowy gadżet reklamowy


 

Artykuły higieniczne i ochronne | TOP DESIGN – gadżety reklamowe

11-05-2020
Dynamicznie zmieniająca się sytuacja na świecie w dobie epidemii wymaga od przedsiębiorców innowacji w zakresie działań marketingowych. Wszystko wygląda na to, że maseczki antywirusowe staną się obowiązującym trendem na nadchodzące miesiące ale mogą przy tym równocześnie stać się znakomitym nośnikiem reklamy. Poprzez artykuły w formie środków ochrony osobistej wykażemy zaangażowanie firmy w ochronę zdrowia pracowników, klientów i dostawców. Wszystkie te osoby chcąc dbać o zdrowie swoje i rodziny będą chętnie wykorzystywać te gadżety.
Przeczytaj całość

Gadżety firmowe a marketing. X zalet posiadania gadżetów dla firm | TOP DESIGN -gadżety reklamowe

03-10-2019
Oferujemy jako producent oryginalne i prestiżowe gadżety reklamowe dla firm, które dostosowujemy do potrzeb klienta. Powszechne gadżety firmowe z logo nie są wyłącznie w naszej ofercie, idziemy o krok dalej. Skupiamy się aby produkowane przez nas gadżety marketingowe były w indywidualnym kształcie i pomogły naszym klientom wyjątkowo wyróżnić się spośród tłumu konkurencji. W naszej ofercie znajdziecie produkty reklamowe dla firm w indywidualnym kształcie produkowane na zlecenie takie jak: breloki, magnesy, pinsy, medale, opaski, power banki, ładowarki indukcyjne, głośniki bluetooth, pendrive’y. Zawsze również jesteśmy otwarci na wasze propozycje. Działania marketingowe skupiamy obecnie na terenie Polski ale stopniowo wchodzimy na rynki zagraniczne. Posiadamy stałych klientów na sprzedawane przez nas gadżety firmowe z logo we Włoszech, Litwie, Łotwie, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Niemczech, Holandii i Słowacji. Wyróżniają nas materiały reklamowe dla firm będące wysokiej jakości, pomimo faktu, że nasze linie produkcyjne znajdują się w Chinach.
Przeczytaj całość

Bezprzewodowe ładowarki, głośniki bluetooth oraz kable wykonane z PVC | TOP DESIGN – gadżety reklamowe

25-02-2019
Stawiamy kolejny krok do przodu przyjmując nowe zlecenia na elektroniczne gadżety reklamowe wykonane z miękkiego plastiku PVC. Po dużym sukcesie USB i power banków w dowolnym kształcie wykonanych z PVC przyszedł czas na  bezprzewodowe ładowarki indukcyjne do smartfonów oraz głośniki bluetooth z PVC. Wskazane gadżety promocyjne dają możliwość pełnej personalizacji. Oprócz wyboru indywidualnych kolorów można dopasować również kształt do swoich potrzeb.
Przeczytaj całość

Strategia sprzedaży w firmie TOP DESIGN - gadżety reklamowe

24-02-2019
W procesie sprzedaży artykułów reklamowych stawiamy na poszczególne etapy: 1. Szybka odpowiedź na zapytanie mailowe lub telefoniczne wraz z przygotowaniem oferty handlowej. 2. Doradztwo produktowe jeżeli potencjalny klient ma takie oczekiwania. 3. Przygotowanie wizualizacji na artykuły reklamowe. 4. Gdy wizualizacja i cena jest akceptowana przystępujemy niezwłocznie do realizacji zamówienia informując klienta o planowanym terminie wysyłki. Jeżeli jest stały kontakt z klientem  finalizujemy powyższe etapy w przeciągu jednego dnia roboczego. 5. Do zamówionych gadżetów reklamowych dołączamy najnowszy nasz katalog produktów promocyjnych oraz wysyłamy mailowe potwierdzenie wysyłki wraz z podaniem numeru listu przewozowego.
Przeczytaj całość

MAGICZNY PIERŚCIEŃ - FLOW RINGS | TOP DESIGN – gadżety reklamowe

29-04-2018
Hitem 2018 roku stał się Magiczny Pierścień – Magic Rings. Jest to świetna zabawka dla dzieci i dorosłych. Flow Rings to zestaw pierścieni, które pozwalają zrobić kilka figur. Zabawka ma na celu zajęcie rąk, odstresowanie, polecana dla dzieci nadpobudliwych, którym pomaga w koncentracji a dodatkowo oferuje świetną zabawę. Magiczny pierścień może być podawany z ręki do ręki lub nawet do rąk kolegi lub koleżanki.
Przeczytaj całość

Power bank wentylator | TOP DESIGN – gadżety reklamowe

06-04-2018
Power bank + wentylator 2 w 1. Znakomite urządzenie będące zarówno przenośnym źródłem zasilania telefonów komórkowych i innych urządzeń zasilanych napięciem 5V. Power bank jest idealny w podróży, na biwaku i wszędzie tam, gdzie nie ma elektryczności. Wiatrak jest niezastąpiony podczas pracy przy komputerze w upalne dni. Jeżeli letnie upały potrafią być dla Ciebie uciążliwe i trudne do zniesienia i odczuwasz gorąco, że nie ma czym oddychać to power bank 2 w 1 będzie doskonały w walce z wysoką temperaturą w mieszkaniu czy biurze. Jeżeli dużo pracujesz przy komputerze, a pot leje się z czoła to jest to dobre rozwiązanie tylko wystarczy włączyć wiatrak aby po chwili poczuć przyjemny i kojący wiaterek. Power bank jest o pojemności 2000 mAh i posiada mini wentylator z wskaźnikiem LED. Trzy poziomy wiatraka – wysoki, średni, niski. Czas ładowania: 3 godziny.
Przeczytaj całość

Nowy gadżet - HAND SPINNER | TOP DESIGN – gadżety reklamowe

17-06-2017
HAND SPINNER inaczej FRIDGET SPINNER to podbijająca cały świat w oszałamiającym tempie antystresowa zabawka. Jest to produkt idealny dla osób poszukujących skupienia pomagający zwalczyć stres. Na Zachodzie jest używany nie tylko przez rzesze nastolatków, ale także przez biznesmenów, gwiazdy sportu, muzyki czy filmu. Hand Spinner jest niewielkiego rozmiaru, spokojnie zmieści się w kieszeni spodni; można go zawsze mieć przy sobie w stresujących bądź nudnych sytuacjach.
Przeczytaj całość

Gadżety LED | TOP DESIGN – gadżety reklamowe

09-03-2017
Gadżety LED to świetny pomysł dla osób, które lubią zrobić wrażenie na swoich gościach lub podczas wizyty na imprezie. Ledowe dodatki takie jak okulary, naszyjniki czy balony rozświetlą i nadadzą barw każdej dyskotece, koncertowi czy innej, wyjątkowej okoliczności. Na specjalne życzenie klienta wykonujemy znakowanie.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej