Kategorie

Strona główna » BLOG - Nowy gadżet reklamowy » Zaprojektuj swój pendrive lub powerbank

Zaprojektuj swój pendrive lub powerbank

Data dodania: 22-02-2017
Jeżeli masz dosyć sztampowych kształtów pamięci USB czy power banków wszechobecnych u dystrybutorów elektroniki to wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Masz możliwość samodzielnie stworzyć dowolny kształt pendrive’a i power banku razem z nami. Przy tworzeniu pamięci USB i power banków z PVC ograniczenie stanowi jedynie własna Twoja wyobraźnia. Przedstawiasz nam swój pomysł i oczekiwanie odnośnie produktu, a my dajemy gotowe narzędzie uwzględniające określoną przez Ciebie pojemność.

Gadżety dla kobiet i mężczyzn

Gadżety reklamowe w formie power banków i pamięci USB mogą teraz kojarzyć się klientom z prowadzoną przez Ciebie działalnością. Możemy przygotować pendrive i power banki w dowolnym kształcie, które są skierowane do Twojego docelowego odbiorcy.
W gust mężczyzny trafisz zamawiając USB w kształcie samochodu, kobietom odpowiadać będą kwiaty oraz buty na obcasie.

Prezenty dla kontrahentów

Jeśli zechcesz z okazji świąt Bożego Narodzenia obdarować swoich kontrahentów jakimś wyjątkowym gadżetem reklamowym, niech to będą wykonane przez nas na zamówienie pamięci USB lub power banki w kształcie np. bombki z logo Twojej firmy. Wyróżnij się na tle innych i stwórz własny pomysł, a na pewno uda Ci się zapaść w pamięć swoich odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się z galerią.
altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt
altaltaltaltaltaltaltaltalt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG - Nowy gadżet reklamowy
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu