Kategorie

Strona główna » Breloki reklamowe

Breloki reklamowe

Breloki stanowią doskonałą formę promocji, którą można podarować klientom. Zapadają w pamięć i stanowią gadżet, który jest całkiem przydatny. Dopięte do kluczy sprawiają, że na breloki spogląda się niemal codziennie, a dzięki temu logo firmy zawsze pozostaje na widoku.

Duże możliwości pod względem wyboru

Breloki reklamowe w naszej firmie składają się na ogromny asortyment kolorów i kształtów, który pozwala wybrać dowolny model, najlepiej kojarzący się z Państwa firmą. Niektóre breloki nie tylko ładnie wyglądają, ale są też funkcjonalne w codziennych sytuacjach. Do Państwa dyspozycji oddajemy breloki z latarką, z żetonem do odpinania wózków w marketach, breloki z otwieraczem do butelek i wiele innych propozycji. Niektóre breloki pomogą także odnaleźć klucze w torebce i plecaku albo sprawią, że konkretne rzeczy będą wyróżniać się na tle podobnych przedmiotów.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg różnego rodzaju breloków, między innymi:
- Breloki akrylowe: są one przezroczyste i możemy w nich wykonać logo naszej firmy, dzięki czemu skutecznie rozpowszechnimy markę.
- Breloki maskotki: idealny prezent dla dzieci pracowników oraz dla firm, które mają w swoim logo np. zwierzaka. Wykonane z materiału misie, kotki, pieski lub inne rodzaje stworzeń wywołają uśmiech na twarzy każdej osoby obdarowanej takim brelokiem.
- Breloki metalowe: posiadamy w ofercie wiele ciekawych wzorów, m.in. rowery i mini samochody, otwieracze do butelek albo modele o bardziej ekskluzywnym wyglądzie dla bardziej wymagających.
- Breloki plastikowe: wśród nich znajdziemy m.in. brelok odblaskowy, mini miarkę lub kompas, ale również wiele innych wzorów, które mogą być ciekawym pomysłem na promowanie firmy.
- Breloki skórzane, filcowe: elegancki pomysł na przedstawienie firmy.
- Breloki soft PCV: wykonane są z miękkiego plastiku i mogą przybierać najróżniejsze kształty według upodobania zlecającego produkcję. Dostępne w formacie 2D i 3D.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Breloczki na zamówienie

Aby lepiej dostosować naszą ofertę dla klientów, przyjmujemy wszelkie zlecenia na te gadżety. Breloczki na zamówienie są odlewane na podstawie uzgodnionych wcześniej wytycznych. Nie ma dla nas znaczenia kształt, wielkość ani materiał, z którego mają być wyprodukowane. Potrafimy dostosować produkt do wszelkich wymagań. Elementy mogą więc wyglądać dokładnie jak logo firmy, jej nazwa lub cokolwiek innego. Jedyną granicę stanowią dla nas możliwości technologiczne – dzięki profesjonalnym narzędziom, które posiadamy, możemy jednak sprostać większości zamówień. Ostateczny koszt takich breloczków zawsze ustalamy indywidualnie.
 

Breloki z nadrukiem

Nadruk na breloku jest doskonałym nośnikiem informacji o firmie. Można na nim umieścić nie tylko nazwę firmy, ale np. również dane kontaktowe. Co prawda nie jest to duża powierzchnia, więc warto wcześniej zastanowić się, w jakim kierunku powinna podążać ta forma reklamy. Dzięki temu prostemu sposobowi klienci zawsze będą mieć pod ręką niezbędne i ważne informacje o Państwa firmie. Ponadto breloki z nadrukiem są bardzo estetyczne i zachęcają do korzystania z dostępnych funkcji.
 

Brelok do kluczy

To najprzydatniejszy gadżet, który może odgrywać rolę nie tylko estetyczną, ale również użytkową. Brelok do kluczy służy przede wszystkim do ich łatwego znalezienia. Ponieważ każdy korzysta z kluczy, niezależnie od ich przeznaczenia, a czasem nawet z całego pęku, taki brelok z pewnością przyda się jak największej liczbie osób. Pod tym względem jest również jedną z najskuteczniejszych form promocji firmy. Klucze niemal nieustannie nosi się przy sobie i korzysta się z nich kilka razy dziennie. Logo firmy reprezentujące brelok z pewnością zapadnie w ten sposób w pamięć.
 

Brelok otwieracz

Podobnie jak breloki do kluczy, otwieracze pełnią ważną funkcję użytkową. Może nie są używane na co dzień, ale sięga się po nie zazwyczaj w przyjemnych momentach – relaksu lub zabawy. Jeśli zależy Państwu na skojarzeniu własnej firmy z czymś miłym, brelok otwieracz może okazać się strzałem w dziesiątkę. Naniesiony na niego indywidualny projekt graficzny będzie się dobrze prezentować, a przydatność gadżetu sprawi, że zmniejszy się ryzyko wyrzucenia go lub zapomnienia o nim.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zlecenia przyjmujemy mailowo (prosimy o wysyłanie wizualizacji nadruków, jeśli takie mają się znaleźć na breloku). W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Z przyjemnością wszystko wyjaśnimy.

Pomysł na prezent na różne okazje

Brelok reklamowy to idealny prezent nie tylko dla klientów (potencjalnych lub obecnych), ale też dla pracowników firmy, którzy dzięki takim gadżetom będą lepiej identyfikowali się ze swoim miejscem pracy. W ofercie posiadamy również bardziej ekskluzywne breloki, które świetnie sprawdzą się jako nagrody za osiągnięcia pracowników lub w konkursach organizowanych przez przedsiębiorstwo, np. w mediach społecznościowych. Przydadzą się także jako prezenty dla odwiedzających stoiska na branżowych targach czy po prostu jako upominki promujące firmę w dowolnym miejscu.Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu