Kategorie

Strona główna » Colway kolagen

Colway kolagen

Naturalny kolagen marki COLWAY® to produkt rewolucjonizujący rynek kosmetyczny. Przyczynia się on do znaczącej poprawy wyglądu skóry, włosów i paznokci. Kolagen jest białkiem obecnym w ludzkim organizmie, który charakteryzuje przede wszystkim wysoka elastyczność. Dlatego dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyku na bazie kolagenu:
  • poprawia się stan nawilżenia i ujędrnienia skóry;
  • opóźnia się naturalne procesy starzenia;
  • wygładza oraz rozjaśnia blizny i rozstępy, czyniąc je mniej widocznymi;
  • regeneruje włosy i paznokcie.
Kolagen ma ogromne znaczenie w procesach regeneracji organizmu, po odniesionych ranach czy złamaniach. Wraz z elastyną tworzy sprężystą siateczkę, a także wiąże wodę, co bezpośrednio przyczynia się do nadawania skórze wyjątkowej jędrności. Gdy nasza skóra jest młoda, składnika nie brakuje w naszym organizmie i to on odpowiada za jej zdrowy wygląd. Jednak w procesie starzenia – a proces ten rozpoczyna się już po 25. roku życia - kolagenu w skórze zaczyna ubywać, pojawia się problem z jej wiotczeniem, opadaniem i tworzą się pierwsze zmarszczki. Dlatego tak ważne jest wsparcie nowoczesnej kosmetologii, uderzającej w przyczyny problemu. Istotą Kolagenu Naturalnego jest natomiast fakt, że nie tyle działa on na skutki procesu starzenia, a właśnie na jego przyczyny, przedwcześnie niwelując konsekwencje niedoboru kolagenu.

Charakterystyka produktu:
Kolagen Naturalny to specjalistyczny żel tworzony na bazie naturalnego kolagenu rybiego, który wyróżnia się niemal identyczną budową z kolagenem ludzkim. Aby zachował swe właściwości, należy przechowywać go w odpowiednich warunkach. Dlatego kosmetyk sprzedawany jest w specjalnie zabezpieczonym opakowaniu, co daje gwarancję, że do rąk klientów trafi pełnowartościowy produkt. Dodatkowo Kolagen Naturalny to żel umożliwiający (dzięki specjalnej pompce) łatwą i precyzyjną aplikację. Aby uzyskać oczekiwane efekty, powinno się go stosować 1-2 razy dziennie, nakładając go na świeżo umytą, wilgotną skórę i pozostawiając do całkowitego wchłonięcia.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Atelokolagen

Atelokolagen

166,46 zł
dodaj do porównania
Kolagen naturalny silver

Kolagen naturalny silver

85,26 zł
dodaj do porównania
Colvita

Colvita

114,26 zł
dodaj do porównania
Krem regenerujący na noc

Krem regenerujący na noc

114,26 zł
dodaj do porównania
Peeling

Peeling

50,46 zł
dodaj do porównania
Tonik bezalkoholowy

Tonik bezalkoholowy

33,06 zł
dodaj do porównania

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu