Kategorie

» Colway kolagen

Colway kolagen

Naturalny kolagen marki COLWAY® to produkt rewolucjonizujący rynek kosmetyczny. Przyczynia się on do znaczącej poprawy wyglądu skóry, włosów i paznokci. Kolagen jest białkiem obecnym w ludzkim organizmie, który charakteryzuje przede wszystkim wysoka elastyczność. Dlatego dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyku na bazie kolagenu:
  • poprawia się stan nawilżenia i ujędrnienia skóry;
  • opóźnia się naturalne procesy starzenia;
  • wygładza oraz rozjaśnia blizny i rozstępy, czyniąc je mniej widocznymi;
  • regeneruje włosy i paznokcie.
Kolagen ma ogromne znaczenie w procesach regeneracji organizmu, po odniesionych ranach czy złamaniach. Wraz z elastyną tworzy sprężystą siateczkę, a także wiąże wodę, co bezpośrednio przyczynia się do nadawania skórze wyjątkowej jędrności. Gdy nasza skóra jest młoda, składnika nie brakuje w naszym organizmie i to on odpowiada za jej zdrowy wygląd. Jednak w procesie starzenia – a proces ten rozpoczyna się już po 25. roku życia - kolagenu w skórze zaczyna ubywać, pojawia się problem z jej wiotczeniem, opadaniem i tworzą się pierwsze zmarszczki. Dlatego tak ważne jest wsparcie nowoczesnej kosmetologii, uderzającej w przyczyny problemu. Istotą Kolagenu Naturalnego jest natomiast fakt, że nie tyle działa on na skutki procesu starzenia, a właśnie na jego przyczyny, przedwcześnie niwelując konsekwencje niedoboru kolagenu.

Charakterystyka produktu:
Kolagen Naturalny to specjalistyczny żel tworzony na bazie naturalnego kolagenu rybiego, który wyróżnia się niemal identyczną budową z kolagenem ludzkim. Aby zachował swe właściwości, należy przechowywać go w odpowiednich warunkach. Dlatego kosmetyk sprzedawany jest w specjalnie zabezpieczonym opakowaniu, co daje gwarancję, że do rąk klientów trafi pełnowartościowy produkt. Dodatkowo Kolagen Naturalny to żel umożliwiający (dzięki specjalnej pompce) łatwą i precyzyjną aplikację. Aby uzyskać oczekiwane efekty, powinno się go stosować 1-2 razy dziennie, nakładając go na świeżo umytą, wilgotną skórę i pozostawiając do całkowitego wchłonięcia.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do