Kategorie

Strona główna » Odzież reklamowa z nadrukiem

Odzież reklamowa z nadrukiem

Efektywne promowanie danej marki powinno odbywać się na wielu płaszczyznach. Jedną z możliwości w tym zakresie jest, dostępna w tej ofercie, firmowa odzież reklamowa z nadrukiem, która jednoznacznie kojarzy się z konkretnym przedsiębiorstwem. Wyraźna, wysokiej jakości grafika prezentująca np. logo firmy pozwala zwiększyć jej rozpoznawalność, jeśli znajduje się na użytkowanych przez pracowników bluzach czy koszulkach. Produkty tego typu mogą z powodzeniem służyć również jako upominek dla klientów. Oferta TOP DESIGN obejmuje wiele możliwości personalizacji takich ubrań.
 

Nadruki na odzieży dla pracowników

Podstawowym zastosowaniem wspomnianych elementów garderoby wykonanych na zamówienie z dodatkową grafiką jest wykorzystanie ich, jako produkty promujące firmę. Profesjonalne nadruki na odzieży reklamowej sprawdzają się w tym wypadku najlepiej – wytrzymują intensywną eksploatację i zachowują swój pierwotny, doskonały wygląd nawet po wielu praniach. Ozdobione nimi ubrania to świetne narzędzie marketingowe. Klienci w krótkim czasie zaczynają kojarzyć wybrane kolory i znaki graficzne z danym przedsiębiorstwem. Odzież reklamowa jest również elementem wyróżniającym pracowników.

To bardzo dobre rozwiązanie np. dla sklepów czy hurtowni, w których osoby zainteresowane zakupem rozmaitych towarów potrzebują pomocy przy wyborze. Łatwo zauważalne, spersonalizowane ubrania użytkowane przez zatrudnionych specjalistów umożliwiają ich szybkie zlokalizowanie przez klienta i tym samym otrzymanie oczekiwanego wsparcia. Odzież reklamowa z nadrukiem jest w takiej sytuacji także wizytówką firmy. Musi być zatem wykonana w odpowiedni sposób – materiał powinien być wytrzymały i komfortowy, a naniesione dodatkowe grafiki wyraźne – co firma TOP DESIGN może Państwu zagwarantować

 

Odzież reklamowa – czy to dobry upominek dla klientów?

Wspomniane produkty mogą służyć zarówno jako stroje pracownicze, jak i elementy kampanii promocyjnej konkretnego przedsiębiorstwa. Odzież firmowa dołączona do zakupów powyżej określonej kwoty często motywuje nabywców do dodatkowych wydatków w celu otrzymania atrakcyjnego gratisu. Przyciągające uwagę profesjonalne nadruki na ubraniach reklamowych użytkowanych przez klientów umożliwiają zwiększenie zasięgu działania reklamy danej marki. Są też dobrze odbierane przez samych kupujących, którzy chętnie przyjmują darmowe upominki. Należy jednak zadbać o to, by te były wykonane z należytą starannością i tym samym kojarzyły się z wysoką jakością sprzedawanych towarów lub świadczonych usług.

Bardzo ważną kwestią w tym wypadku są nadruki na odzieży. Powinny być czytelne, ale też odporne na wielokrotne pranie. W ramach oferty TOP DESIGN grafika lub napisy naniesione mogą być na różne elementy garderoby. Zaawansowane techniki ich nakładania pozwalają ozdobić w ten sposób zarówno koszulki T-shirt, jak i eleganckie koszule, bluzy, polary, kamizelki czy kurtki. Dostępna w asortymencie firmowa odzież reklamowa to również mniejsze dodatki doskonale sprawdzające się jako gadżety promocyjne dla klientów: czapki, krawaty, apaszki, szaliki, rękawiczki, a nawet paski do spodni. Warto już dziś zamówić takie ubrania i zacząć promować swoją firmę!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Pasek

Pasek

23,71 zł
dodaj do porównania
Pasek

Pasek

34,62 zł
dodaj do porównania
Pasek

Pasek

43,42 zł
dodaj do porównania
Szalik

Szalik

2,88 zł
dodaj do porównania
Dziecięcy kapelusik

Dziecięcy kapelusik

2,80 zł
dodaj do porównania
Dziecięca czapka

Dziecięca czapka

2,94 zł
dodaj do porównania
Czapka 'wielowarstwowa"

Czapka 'wielowarstwowa"

10,43 zł
dodaj do porównania
Czapka

Czapka

5,31 zł
dodaj do porównania

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu