Kategorie

Strona główna » Przypinki, pinsy, metalowe znaczki

Przypinki, pinsy, metalowe znaczki

Przypinki, pinsy, metalowe znaczki
Znaczki metalowe, pinsy metalowe na zamówienie, metalowe znaczniki
Pinsy idealnie sprawdzą się jako wyróżnienie dla zasłużonej osoby. Mogą przydać się także do symbolicznego odznaczenia ludzi z różnych grup, które łączy praca, wspólna pasja albo szczególne więzi. Niewielkie znaczki umieszcza się w widocznym miejscu, zazwyczaj na jednej z klap żakietu lub marynarki.
Zastosowania przypinek w praktyce
Wbrew pozorom, pinsy i przypinki reklamowe to nie to samo. Różnią się charakterem i funkcjonalnością. Te pierwsze uznawane są za prestiżową odznakę, podczas gdy przypinki charakteryzują się właściwościami reprezentacyjnymi i promocyjnymi.
Przypinki wykonane z metalu są doskonałą formą promocji. Mają za zadanie budować i wzmacniać wizerunek wybranej instytucji. Coraz więcej przedsiębiorstw, placówek państwowych oraz innych organizacji podejmuje decyzję o wprowadzeniu tej formy autopromocji. Pracownicy noszą przypinki z nazwą albo logo firmy, które w swoisty sposób łączą załogę.
Przypinki najlepszej jakości na każdą okazję
Nasza firma zajmuje się bezpośrednią produkcją pinsów oraz przypinek, dlatego dajemy gwarancję najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach. Każdy ze znaczków produkowany jest na zamówienie klienta, dostosowujemy ofertę bezpośrednio do jego potrzeb. Mimo niewielkich rozmiarów (1,5-2,5 cm) pinsy zawierają idealnie odwzorowany logotyp lub nazwę według wcześniej przedstawionego projektu klienta, a barwy są szczegółowo odwzorowane na podstawie kolorystyki Pantone. W naszej ofercie znajdą Państwo przypinki reklamowe z nadrukiem tłoczone w żelazie, pokryte miękką emalią lub z nadrukiem w metalu. Dodatkową opcją jest pokrycie ich powłoką epoksydową, dzięki czemu przypinki będą trwalsze i bardziej odporne na ścieranie.
Obecnie metalowe znaczki wzbudzają zachwyt zarówno pracodawców, jak i pracowników. Coraz częściej są wybierane jako subtelna forma promocji integrująca grupę. Zamówienie minimalne wynosi 50 sztuk.
 

Metalowe znaczniki

Ich główną zaletą jest trwałość oraz prostota naniesienia dodatkowych powłok, włącznie z nadrukiem. Metalowe znaczniki są bardzo estetyczne i od razu zwracają uwagę. W ten sposób spełniają swoją funkcję. Nie mniej istotna jest ich wartość wyrażana w prestiżu. Wykonujemy je wyłącznie z dobrej jakości metali, które są odporne na uszkodzenia, a jednocześnie na tyle lekkie, aby można było bezproblemowo przypiąć je do ubrania.
 

Przypinki reklamowe

Tego typu przypinki są najczęściej widywaną formą promocji. Korzystają z nich osoby w niemal każdym wieku. Niewielkie rozmiary wpasowują się w każdy materiał, do którego można je przypiąć. Lądują na ubraniach, plecakach, torebkach czy specjalnie przeznaczonych do tego matach. Taka uniwersalność ma oczywiście duże znaczenie przy działaniach promocyjnych. Przypinki reklamowe sprawdzają się w każdej sytuacji. Wyeksponowane w ten sposób logo firmy zapada w pamięć, a dla wielu ludzi stanowi miły dla oka gadżet uatrakcyjniający element wystroju lub ubrania.
 

Pinsy metalowe na zamówienie

Przyjmujemy również zlecenia na oryginalne projekty pinsów. Mogą one przybrać kształt odwzorowujący logo firmy lub jej nazwę, a także jakikolwiek inny element kojarzący się z firmą. Dobrze prezentują się na każdym materiale, więc są chętnie wybierane przez różne osoby, niezależnie od charakteru ich działalności. Subtelne znaczki wspomagają wszelkie działania wizerunkowe, które mają na celu poszerzenie świadomości o istnieniu firmy i świadczonych przez nią usług czy sprzedawanych produktów. Pinsy metalowe na zamówienie są wykorzystywane również przez organizacje pozarządowe, związki oraz fundacje. Produkujemy je na podstawie wysłanych do nas wytycznych. Wiernie odzwierciedlamy pomysły naszych zleceniodawców, dlatego mogą być Państwo pewni otrzymania dokładnie tego, co było zaplanowane w projekcie.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy służą pomocą poprzez idealny dobór produktów do Państwa potrzeb, jak i do zapoznania się z ofertą przedstawioną na stronie internetowej. Obejmuje ona między innymi medale okolicznościowe oraz inne gadżety reklamowe.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Przypinka button

Przypinka button

0,43 zł
dodaj do porównania
Przypinka flaga Polski

Przypinka flaga Polski

1,70 zł
dodaj do porównania
Pins bez emalii

Pins bez emalii

1,60 zł
dodaj do porównania
Spinki do koszuli

Spinki do koszuli

3,90 zł
dodaj do porównania
Pins Heineken

Pins Heineken

2,63 zł
dodaj do porównania

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu