Kategorie

BODUM

Partnerstwo, które napełnia nas dumą. Wśród wielu powodów do partnerstwa, dzielimy z BODUM pasję do projektowania, innowacyjność opartą na funkcjonalności oraz wartości związane ze zrównoważonym rozwojem i szacunkiem dla człowieka. 
Historia BODUM zaczyna się w Kopenhadze, w Danii. W początkowych latach Peter Bodum po raz pierwszy styka się z próżniowym ekspresem do kawy. Będąc pod wrażeniem smaku kawy, postanawia udoskonalić projekt i wyprodukować produkt dostępny dla wszystkich, tworząc tym samym podwaliny pod sukces marki. 
Dziś historię kontynuują jego potomkowie, kierując się tymi samymi wartościami i dbając o to, by grupa pozostała w 100% rodzinną firmą. 
Historia i reputacja BODUM, została zbudowana poprzez ikoniczne i rewolucyjne modele w panoramie rozwiązań dla domu. Dziś marka posiada wewnętrzny dział projektowy, odpowiedzialny za tworzenie wszystkich produktów i utrzymywanie ich w wierności swoim zasadom. 
Obecnie firma ma siedzibę w Trengen w Szwajcarii oraz posiada jednostkę przemysłową zlokalizowaną w mieście Tondela w Portugalii, gdzie wytwarza dużą część swoich produktów.
Z największą dumą prezentujemy kolekcję będącą efektem nowego partnerstwa, całkowicie Made in Europe.  
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu