Kategorie

Strona główna » Eko gadżety

Eko gadżety

Współcześnie coraz więcej osób zwraca uwagę na kwestie związane z koniecznością ochrony środowiska, dlatego w ofercie TOP DESIGN znalazły się wysokiej jakości, ekologiczne gadżety reklamowe. Produkty tego typu mają wysoką wartość marketingową. Służą obecnie nie tylko jako nośnik różnego rodzaju treści marketingowych, ale także podnoszą renomę przedsiębiorstwa w oczach klientów, którzy wiedzą, że mają do czynienia z firmą troszczącą się o środowisko.

Dostępne w tej ofercie upominki ekologiczne wytwarzane są wyłącznie z biodegradowalnych materiałów, czyli takich składających się z polimerów naturalnie występujących w przyrodzie. Do produkcji wykorzystywane są także produkty pochodzące z recyklingu, co sprawia, że cały proces nie ma niszczącego wpływu na środowisko. W asortymencie znajduje się wiele bardzo ciekawych propozycji, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Upominki ekologiczne to doskonały pomysł na prezent zarówno dla stałych partnerów biznesowych, jak i nowych klientów. Warto już teraz zapoznać się z ofertą i złożyć zamówienie, korzystając z atrakcyjnych cen. W razie dodatkowych pytań firma TOP DESIGN zapewnia fachowe doradztwo.

 

Co obejmuje oferta eko gadżetów?

Jeśli zależy Państwu na tym, aby upominki ekologiczne okazały się trafionym i jednocześnie praktycznym prezentem, w poniższej ofercie TOP DESIGN można znaleźć wiele ciekawych propozycji takich produktów. Asortyment najwyższej jakości obejmuje drobne akcesoria wykonane z biodegradowalnych materiałów, w tym przede wszystkim torby bawełniane, długopisy drewniane, pochodzące z recyklingu notesy oraz różnego rodzaju artykuły kuchenne. Dużą popularnością cieszą się również dostępne w prezentowanej ofercie upominki z włókna bambusowego, filcu, korka naturalnego, juty czy też papieru. Wszystkie wymienione tutaj materiały mają jedną bardzo istotną właściwość – łatwo poddają się recyklingowi, a więc są bardzo przyjazne dla środowiska.

Ekologiczne gadżety reklamowe znajdujące się w poniższym asortymencie są nie tylko bezpieczne dla przyrody, ale również oryginalne, estetyczne i funkcjonalne. Spełniają zatem wszystkie kryteria prezentu, który odpowiedzialna firma mogłaby podarować swoim kontrahentom. Warto więc już teraz skontaktować się z TOP DESIGN i złożyć zamówienie – ich realizacja zawsze jest ekspresowa.

 

Upominki ekologiczne – najlepsza oferta na rynku!

Firma TOP DESIGN gwarantuje, że wysokiej jakości gadżety ekologiczne pozwolą łatwo i szybko zbudować pozytywny wizerunek marki. Za zakupem tego typu produktów przemawia także ich atrakcyjna cena, która sprawia, że można wykorzystać je do działań marketingowych nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Przyjazne środowisku upominki to zatem jedna z najlepszych dostępnych obecnie propozycji, która została opracowana z myślą m.in. o przedsiębiorcach, którzy dopiero rozpoczynają prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Poniższa oferta z pewnością spełni Państwa nawet najbardziej wygórowane oczekiwania – warto skorzystać z niej już teraz!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

ŚWIADOME PROMOCJE DLA TWOJEGO PRZEKAZU MARKETINGOWEGO

Aby podkreślić nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług w odpowiedzialny i zrównoważony sposób, nieustannie wprowadzamy przyjazne środowisku warianty produktów podstawowych "must have". Zmniejszamy tym samym negatywny wpływ na środowisko naturalne. Aby obniżyć ilość niepotrzebnie generowanych odpadów, znacznie zwiększyliśmy wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu i tych, które nadają się do ponownego wykorzystania. Naszym celem jest zachęcenie Twoich klientów i współpracowników do budowania długoterminowych, zrównoważonych relacji z Twoją marką i produktami, które od Ciebie otrzymują. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię tą kolekcją pełną przyjaznych dla środowiska i budżetu rozwiązań, praktycznych pomysłów i nowych ekscytujących produktów.

Bądź świadomy zwiększając widoczność marki eko gadżetami

Nasze relacje budują poczucie szczęścia. Świadomy wybór markowych, użytecznych przedmiotów codziennego użytku ma najkorzystniejszy wpływ. W związku z rosnącą potrzebą wspierania recyklingu i ponownego wykorzystania, stale analizujemy sposób, w jaki podchodzimy do naszego asortymentu. Produkty promocyjne, które są użyteczne i pożądane, są ponownie wykorzystywane i często służą przez wiele lat. Twoja marka będzie istotna i ciągle odświeżona w pamięci Twoich klientów, z pozytywnym przypomnieniem o korzystaniu z Twoich produktów i usług. 

ODPOWIEDZIALNE POZYSKIWANIE I PRODUKCJA

Wszystkie produkty są wytwarzane w odpowiedzialny sposób i spełniają wymogi prawa i regulacji UE. Wybór bardziej zrównoważonych materiałów był istotnym czynnikiem podczas tworzenia tej nowej kolekcji.

ZRÓWNOWAŻONE ROZWIĄZANIA

Poprzez zdecydowane ograniczenie korzystania z pierwotnego, nieprzetworzonego plastiku i szukanie najbardziej efektywnego sposobu pakowania towarów przeznaczonych również do dalszej dystrybucji, możemy zredukować ilość odpadów i zmniejszyć nasz ślad środowiskowy.

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ I ZRÓWNOWAŻONY PROCES ZNAKOWANIA

Koncentrujemy się na tworzeniu bezpiecznego i pozytywnego środowiska pracy. Wszystkie produkty TOP DESIGN są odpowiednio zaprojektowane, przetestowane i wykonane z właściwych i bezpiecznych materiałów. Nasz proces znakowania wymaga odpowiedzialnego stosowania wszystkich używanych materiałów produkcyjnych, takich jak środki chemiczne, a także bieżącej kontroli wszystkich produktów końcowych i ubocznych powstających w tym procesie.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu