Kategorie

Strona główna » BLOG - Nowy gadżet reklamowy » Eko gadżety od TOP DESIGN

Eko gadżety od TOP DESIGN

Data dodania: 16-04-2022


Przyczyniamy się do tworzenia świadomych promocji

Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój i tworzenie odpowiedzialnych kolekcji znajduje odzwierciedlenie w naszych markach i celach środowiskowych, przyczyniając się jednocześnie do zmniejszenia ilości odpadów trafiających na wysypiska. 
 

Ekologiczne gadżety - odpowiedzialne pozyskiwanie i produkcja

Wszystkie produkty są wytwarzane w odpowiedzialny sposób i spełniają wymogi prawa i regulacji UE. Wybór bardziej zrównoważonych materiałów był istotnym czynnikiem podczas tworzenia nowych kolekcji. 
 

Społeczna odpowiedzialność i zrównoważony proces znakowania

Koncentrujemy się na tworzeniu bezpiecznego i pozytywnego środowiska pracy w naszej produkcji i w procesie znakowania. Wszystkie produkty TOP DESIGN są dobrze zaprojektowane, przetestowane i wykonane z odpowiednich i bezpiecznych materiałów. Nasz proces znakowania wymaga bezpiecznego stosowania wszystkich używanych materiałów produkcyjnych, takich jak środki chemiczne, a także kontroli wszystkich produktów końcowych i ubocznych produkcji. 
 

Zrównoważone rozwiązania

Poprzez zdecydowane ograniczenie użycia pierwotnego plastiku i przemyślenie najbardziej efektywnego sposobu pakowania towarów, zarówno indywidualnie, jak i przeznaczonych do dalszej dystrybucji, możemy zmniejszyć ilość odpadów i zredukować nasz ślad środowiskowy. 

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG - Nowy gadżet reklamowy
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu