Kategorie

Strona główna » BLOG - Nowy gadżet reklamowy » Prezent dla klienta. Z jakiej okazji wręczyć upominek?

Prezent dla klienta. Z jakiej okazji wręczyć upominek?

Data dodania: 25-04-2021
W sieci można znaleźć rankingi obrazujący jakie są najczęściej wybierane gadżety reklamowe dla klientów.  Warto przeanalizować go jeżeli podjęliśmy decyzję, iż nasza firma w tym roku będzie wręczać prezenty dla klientów. My jako TOP DESIGN również idziemy z pomocą, jeżeli macie dylemat, jakie upominki firmowe dla klientów wręczyć przy najbliższej możliwej okazji.
  • Na czele peletonu niezmiennie widać reklamowe pendrive’y. Ponad 90% klientów, którzy zostali obdarowani pendrivem regularnie z niego korzysta. To niezwykle praktyczny i jak widać, także oczekiwany gadżet reklamowy, na który warto zdecydować się przygotowując paczki świąteczne dla klientów. Ważne jednak abyśmy niezmiennie mieli na uwadze branżę, w jakiej działamy i grupę klientów, do których chcemy dotrzeć wręczając upominki dla klientów na święta.
  • Młodych konsumentów zaintrygują gadżety typu powerbank.
  • Zestaw eleganckich czekoladek w gustownym pudełku z logo naszej firmy docenią wszyscy dla których istotny jest dobry styl i klasyka.
  • Z kolei w przypadku np. branży budowlanej sprawdzą się firmowe miarki, narzędzia, czy też odzież robocza. Tutaj ceni się przede wszystkim to, iż prezenty świąteczne dla klientów są użyteczne, solidne i trwałe.
  • Dla pracowników organów publicznych zawsze pozostają uniwersalnym wyborem gadżety biurowe na prezent.
Jak widać upominki świąteczne dla klientów mają moc, a ich wybór i zamówienie wcale nie musi być karkołomnym zadaniem, o ile dobrze się za to zabierzemy. Potencjał, jaki niosą gadżety reklamowe, jest nie do przecenienia, zarówno w przypadku firm od dawna istniejących na rynku, jak i dla zupełnie nowych graczy. Warto wykorzystywać upominki reklamowe jako dowód uznania dla klientów, którzy są z nami od dłuższego czasu. Dodanie drobnego gadżetu reklamowego do kolejnego z ich zamówień będzie wyrazem troski i zbuduje u klienta przekonanie o jego unikalności. Czasem nawet drobny szczegół potrafi zaważyć podczas decyzji konsumenckich, dlatego warto inwestować w działania marketingowe tego typu.
Tak naprawdę każda sytuacja jest dobra, aby wykorzystać upominki do promocji naszego biznesu, a święta są tym okresem kiedy partnerzy biznesowi nastawiają się na otrzymywanie upominków reklamowych.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG - Nowy gadżet reklamowy
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu