Kategorie

Promocje
Torba COTTONEL COLOUR

Torba COTTONEL COLOUR2,92 zł2,40 zł

Torba MARKETA

Torba MARKETA2,20 zł2,16 zł

Torba COTTONEL

Torba COTTONEL2,52 zł2,16 zł

Mini bidon metalowy MOSS

Mini bidon metalowy MOSS6,00 zł4,38 zł

Etui na maseczki CASE

Etui na maseczki CASE2,36 zł1,58 zł

Małe mydło SOAPKLEAN

Małe mydło SOAPKLEAN0,47 zł0,32 zł

» » Prezent dla klienta. Z jakiej okazji wręczyć upominek?

Prezent dla klienta. Z jakiej okazji wręczyć upominek?

Data dodania: 25-04-2021
W sieci można znaleźć rankingi obrazujący jakie są najczęściej wybierane gadżety reklamowe dla klientów.  Warto przeanalizować go jeżeli podjęliśmy decyzję, iż nasza firma w tym roku będzie wręczać prezenty dla klientów. My jako TOP DESIGN również idziemy z pomocą, jeżeli macie dylemat, jakie upominki firmowe dla klientów wręczyć przy najbliższej możliwej okazji.
  • Na czele peletonu niezmiennie widać reklamowe pendrive’y. Ponad 90% klientów, którzy zostali obdarowani pendrivem regularnie z niego korzysta. To niezwykle praktyczny i jak widać, także oczekiwany gadżet reklamowy, na który warto zdecydować się przygotowując paczki świąteczne dla klientów. Ważne jednak abyśmy niezmiennie mieli na uwadze branżę, w jakiej działamy i grupę klientów, do których chcemy dotrzeć wręczając upominki dla klientów na święta.
  • Młodych konsumentów zaintrygują gadżety typu powerbank.
  • Zestaw eleganckich czekoladek w gustownym pudełku z logo naszej firmy docenią wszyscy dla których istotny jest dobry styl i klasyka.
  • Z kolei w przypadku np. branży budowlanej sprawdzą się firmowe miarki, narzędzia, czy też odzież robocza. Tutaj ceni się przede wszystkim to, iż prezenty świąteczne dla klientów są użyteczne, solidne i trwałe.
  • Dla pracowników organów publicznych zawsze pozostają uniwersalnym wyborem gadżety biurowe na prezent.
Jak widać upominki świąteczne dla klientów mają moc, a ich wybór i zamówienie wcale nie musi być karkołomnym zadaniem, o ile dobrze się za to zabierzemy. Potencjał, jaki niosą gadżety reklamowe, jest nie do przecenienia, zarówno w przypadku firm od dawna istniejących na rynku, jak i dla zupełnie nowych graczy. Warto wykorzystywać upominki reklamowe jako dowód uznania dla klientów, którzy są z nami od dłuższego czasu. Dodanie drobnego gadżetu reklamowego do kolejnego z ich zamówień będzie wyrazem troski i zbuduje u klienta przekonanie o jego unikalności. Czasem nawet drobny szczegół potrafi zaważyć podczas decyzji konsumenckich, dlatego warto inwestować w działania marketingowe tego typu.
Tak naprawdę każda sytuacja jest dobra, aby wykorzystać upominki do promocji naszego biznesu, a święta są tym okresem kiedy partnerzy biznesowi nastawiają się na otrzymywanie upominków reklamowych.

Przejdź do strony głównej