Kategorie

Strona główna » BLOG - Nowy gadżet reklamowy » Bezprzewodowe ładowarki, głośniki bluetooth oraz kable wykonane z PVC

Bezprzewodowe ładowarki, głośniki bluetooth oraz kable wykonane z PVC

Data dodania: 25-02-2019
Zamawiaj swoje bezprzewodowe ładowarki teraz w dowolnej kolorystyce oraz kształcie, jaki możesz sobie tylko wyobrazić. Nie tylko unikniesz plątaniny kabli i kłopotów z podłączeniem smartfona do ładowania, ale możesz również dowolnie spersonalizować bezprzewodowe ładowarki.
Bezprzewodowa ładowarka PVC zapewni szybkie, bezprzewodowe ładowanie. Jest kompatybilna ze wszystkim smartfonami i urządzeniami mobilnymi z obsługą QI. Bezprzewodowa ładowarka, która naładuje Twój telefon jest wykonana z miękkiego plastiku – PVC, który zapobiega zadrapaniom i poślizgom smartfonów.
Głośnik bluetooth w dowolnym kształcie PVC. Po połączeniu przez bluetooth te 2-watowe głośniki wzmacniają i rozpraszają muzykę ze smartfona do odległości 10 metrów. Nasze niestandardowe głośniki mają format 3D, innymi słowy posiadają wszechstronne kształty.

Kable wykonane z PVC

Funkcjonalny kabel 4 w 1 do ładowania w dowolnym kształcie wykonany z PVC. Nie musisz się już martwić brakiem baterii, nadaje się do wszystkich popularnych smartfonów. Uniwersalny kabel do ładowania z 4 różnymi końcówkami kompatybilnymi z różnymi urządzeniami dostępnymi na dzisiejszym rynku! Po podłączeniu do portu USB jest możliwość ładowania max. 4 urządzeń jednocześnie. Zawiera cztery końcówki: Mini USB, Micro USB, iPad i Ligtning (do iPhone 5, iPhone 6), UBB Typ-C. Jest to również doskonały dodatek do power banku.

Własny projekt gadżetów elektronicznych – tylko na gadzetyupominki.pl

Stwórz z nami swój unikalny projekt na elektroniczne gadżety reklamowe PVC, który firma TOP DESIGN wdroży do produkcji. A jakie są wasze opinie o ładowarkach bezprzewodowych i głośnikach przenośnych kompatybilnych z twoim telefonem?

altaltaltaltaltaltkabel PVCKabel PVCKabel PVCKabel PVC

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG - Nowy gadżet reklamowy
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu