Kategorie

Strona główna » BLOG - Nowy gadżet reklamowy » Strategia sprzedaży w firmie TOP DESIGN - gadżety reklamowe

Strategia sprzedaży w firmie TOP DESIGN - gadżety reklamowe

Data dodania: 24-02-2019
Jesteśmy firmą, która nie prowadzi agresywnej, nachalnej sprzedaży. Przygotowujemy oferty handlowe w odpowiedzi na zapytania mailowe i telefoniczne. Jeżeli klient nie zgłasza potrzeby wyjaśnień i doradztwa w sprawie przygotowanej oferty może być pewny, że nie będzie z naszej strony kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji zwrotnej na temat zaproponowanej ceny lub wymuszeniu zakupu.

Profesjonalna obsługa klienta tylko u nas

Stawiamy na swobodę decyzyjności potencjalnego naszego klienta, ale nie zapominamy o doradztwie i dopuszczamy możliwość negocjacji cen produktów. Nie zarzucamy odwiedzających nasz serwis informacjami mailowym i smsowymi o promocjach i oferowanych produktach. Skupiamy się na zapewnieniu znakomitej obsługi każdego klienta.

Szeroka oferta gadżetów i upominków reklamowych

Posiadamy bardzo szeroką ofertę handlową na gadżety reklamowe, którą prawie każdego dnia poszerzamy o nowości rynkowe. Najczęściej zamawianymi gadżetami firmowymi są: Posiadamy również w ofercie upominki firmowe dedykowane na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG - Nowy gadżet reklamowy
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu