Kategorie

Strona główna » BLOG - Nowy gadżet reklamowy » Artykuły higieniczne i ochronne

Artykuły higieniczne i ochronne

Data dodania: 11-05-2020
W związku z epidemią COVID-19 i spadkiem ilości zamówień w całej naszej branży reklamowej, podjęliśmy działania mające na celu dostosowanie się do obecnego zapotrzebowania na rynku w artykuły zapewniające ochronę przed koronawirusem. Wierzymy, że dzięki takiemu działaniu pomożemy wypełnić braki środków ochrony higienicznej w Polsce i zminimalizować straty finansowe naszej firmy w czasie nadchodzącego kryzysu.

W naszej ofercie produkty ochronne i środki dezynfekujące

Artykuły higieniczne w dzisiejszych czasach stały się produktami bardzo pożądanymi na rynku. Nasza flagowa działalność jaką są gadżety reklamowe, specjalnie żeby sprostać wymaganiom obecnego rynku rozszerzyła profil swojej działalności i uzupełniła ofertę hurtową o artykuły higieniczne. Żele antybakteryjne, maseczki ochronne i środki dezynfekujące to dość nieoczywisty pomysł na produkty reklamowe – jednak jest to możliwe. Etykiety tych produktów można personalizować tworząc z nich doskonały środek do kampanii informacyjnej lub wykonać nadruk w przypadku maseczek.

Gadzetyupominki.pl w walce z koronawirusem

Naszą ofertę produktową poszerzyliśmy o następujące artykuły ochronne: gogle, okulary ochronne, kominy na szyję, chusteczki do dezynfekcji, maseczki ochronne, kombinezony ochronne, przyłbice, płyny dezynfekcyjne, żele antybakteryjne, rękawiczki nitrylowe i foliowe,
Nie zwlekaj, zapoznaj się z Naszą bogatą ofertą hurtową na artykuły ochronne i zamów już dziś odwiedzając nasz dział Koronawirus - artykuły ochronne

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG - Nowy gadżet reklamowy
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu