Kategorie

Strona główna » Medale okolicznościowe

Medale okolicznościowe

Medale okolicznościowe

Jak upamiętnić zwycięstwo, zasługi lub inne ważne wydarzenie? Doskonale nadają się do tego odznaczenia, które w naszej kulturze od setek lat mają symboliczne znaczenie. W ofercie firmy TOP DESIGN znajdują się medale grawerowane na zamówienie (m.in. okolicznościowe i sportowe). To piękna i jednocześnie trwała pamiątka, która osobie obdarowanej będzie przypominać miłe chwile.

Medale i odznaczenia grawerowane na zamówienie

Każde kupione w firmie odznaczenie może zostać spersonalizowane i przygotowane specjalnie na zamówienie. Daje to nieograniczone możliwości w zakresie dostosowania symbolicznych upominków do potrzeb. Tego typu grawerowane pamiątki świetnie sprawdzą się np. jako:

  • nagroda w zawodach sportowych,

  • sympatyczny upominek okolicznościowy, np. z okazji urodzin czy przejścia na emeryturę,

  • upamiętnienie ważnego wydarzenia, np. zawodowego,

  • podziękowanie za współpracę czy pomoc.

Medale sportowe i okolicznościowe sprawdzą się również w charakterze pamiątki dla dzieci w przedszkolu czy szkole. Kupione w firmie TOP DESIGN zawsze będą dopasowane do konkretnych potrzeb!

 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Symboliczne medale – personalizacja i wysoka jakość

Aby umożliwić dopasowanie do okoliczności, wszystkie medale i odznaczenia zostaną wykonane na zamówienie z wybranym wzorem i napisem zgodnym z Państwa życzeniem. Tym samym firma TOP DESIGN tworzy niepowtarzalne upominki, na których można umieścić np. logo przedsiębiorstwa, sentencję albo dane konkretnej osoby.

Wszystkie produkty są wykonane bardzo starannie – co jest ważne szczególnie w przypadku takich pamiątkowych grawerowanych przedmiotów, które muszą prezentować się nienagannie. Wysoka jakość materiałów i zastosowanie najnowszych technologii sprawiają, że tego typu symboliczne odznaczenia zawsze pięknie się prezentują.

Kiedy warto zamówić medale i odznaczenia?

Te wykonywane na zamówienie przedmioty chętnie wykorzystywane są przez związki i kluby sportowe, które wręczają je zwycięzcom zawodów. Często zamawiają je także firmy i organizacje – symboliczne medale okolicznościowe są coraz powszechniejszą formą uhonorowania pracowników lub darczyńców oraz wyrażenia wdzięczności za ich pracę. Sprawdzają się także w celu podkreślenia zasług.

Grawerowane odznaczenia na zamówienie bywają ponadto kupowane przez osoby prywatne, które szukają spersonalizowanego prezentu np. na urodziny, ślub, rocznicę czy obronę albo zawody sportowe organizowane dla dzieci w trakcie przyjęcia urodzinowego.

Bez względu jednak na to, co ma oznaczać dana pamiątka, jej symboliczny charakter na pewno zostanie doceniony. Korzystając z oferty Top Design, każdy może dobrać odpowiedni grawer i wzór.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu