Kategorie

Strona główna » Odzież reklamowa z nadrukiem » Czapki reklamowe z nadrukiem

Czapki reklamowe z nadrukiem

Czapki z nadrukiem - dobry pomysł na promocję

Niewielkie i stosunkowo tanie czapki reklamowe z nadrukiem logo lub inną grafiką świetnie podkreślają markę i są dobrym sposobem na promocję przedsiębiorstwa. To jeden z artykułów z naszej szerokiej oferty produktowej, który możemy dla Państwa wyprodukować i spersonalizować. Nadają się one na to, aby stać się gadżetem firmowym dla klientów, jak również stanowić jeden z elementów ubioru pracowniczego. Oferujemy różne warianty nakryć. Wśród modeli, które cieszą się największą popularnością, dominuje czapka reklamowa z daszkiem, idealna do noszenia w okresie od wiosny do nawet jesieni, a szczególnie lubiana przez młodzież. Każdy z proponowanych przez nas modeli wyróżnia się dużą wygodą użytkowania i dostępny jest w uniwersalnym rozmiarze. Zapewniamy różne warianty kolorystyczne, dzięki czemu te gadżety można dopasować do firmowej identyfikacji wizualnej.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Dziecięca czapka

Dziecięca czapka

2,94 zł
dodaj do porównania
Czapka 'wielowarstwowa"

Czapka 'wielowarstwowa"

10,43 zł
dodaj do porównania
Czapka

Czapka

5,31 zł
dodaj do porównania
Czapka

Czapka

6,46 zł
dodaj do porównania
Czapka

Czapka

7,18 zł
dodaj do porównania
Czapka

Czapka

4,78 zł
dodaj do porównania
Czapka typu Snapback

Czapka typu Snapback

4,33 zł
dodaj do porównania
Czapka

Czapka

3,65 zł
dodaj do porównania
Czapka

Czapka

6,08 zł
dodaj do porównania

Reklamowe czapki z nadrukiem jako gadżety firmowe

Wybór dostępnych w naszej kolekcji modeli, na których można umieścić dowolną grafikę, pozwala na różne działania w zakresie promocji wizerunku marki. Wyposażona w charakterystyczny daszek czapka z nadrukiem sprawdzi się zwłaszcza w porze letniej, zapewni wtedy skuteczną ochronę przed promieniami słońca. Idealnie wpisze się w organizowane w tym czasie wycieczki szkolne, kolonie itp. Będzie również doskonałą pamiątką dla zespołu po wyjeździe integracyjnym, czy gadżetem firmowym, który trafi do uczestników na imprezie plenerowej np. rowerowej, rodzinnej.

Czapki z nadrukiem

Są branże, w których jednym z charakterystycznych elementów ubioru pracowniczego są właśnie nakrycia głowy. Dla firm kurierskich, ekip budowlanych, specjalistów od przeprowadzek oraz wielu innych podmiotów stanowią one wizytówkę marki. Pracownicy wyposażeni w czapki z daszkiem z nadrukiem z logo swojej firmy będą prezentować się profesjonalnie oraz wiarygodnie. Jednocześnie zakładane przez nich nakrycia głowy będą doskonałym nośnikiem informacji o miejscu, w którym pracują. Napisy czy grafikę na czapkach tworzymy różnymi metodami.

Jeśli zainteresowały Państwa te gadżety firmowe, zapraszamy do kontaktu!

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu