Kategorie

Parasole z nadrukiem

Parasole z nadrukiem

Wśród różnego rodzaju form reklamy szczególnie wyróżniają się specjalnie przygotowane gadżety z własną grafiką, np. z logo firmy. Zwracają uwagę i docierają do wielu odbiorców w nienachalny sposób. Po prostu zapadają w pamięć przechodniów, którzy je zauważą. Nic więc dziwnego, że od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Oferowane przez nas parasole z nadrukiem to produkty, które doskonale sprawdzą się w roli gadżetów reklamowych. Przyciągają wzrok i działają na podświadomość, utrwalając znajomość marki i zwiększając jej rozpoznawalność. Zobacz, jak mogą pomóc w promowaniu Twojej firmy!

Oferta parasoli z nadrukiem

W naszym sklepie posiadamy duży wybór różnych gadżetów reklamowych, które mogą być wizualnie modyfikowane zależnie od potrzeb naszych Klientów. W ofercie parasoli z nadrukiem znajdują się m.in.:

  • klasyczne – ośmiopanelowe,

  • z jednoczęściowym poszyciem,

  • kwadratowe.

W klasycznym wariancie każdy panel może być zadrukowany inną grafiką, gdyż stanowi odrębną część. Jednoczęściowe poszycie pozwala na umieszczenie dużej ilustracji na całej powierzchni – jej naniesienie odbywa się już na etapie produkcyjnym. Na szczególną uwagę zasługuje wariant kwadratowy. Nietypowy kształt dodatkowo wyróżnia gadżet i zwraca uwagę, przyciągając wzrok mijanych ludzi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i minimalną liczbą sztuk, wymaganą do zamówienia zależnie od wybranego wariantu.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Personalizowany parasol z nadrukiem

Możliwość umieszczenia własnej grafiki na gadżetach reklamowych daje szereg opcji, dzięki którym możesz z łatwością wyróżnić się spośród innych marek. Najbardziej oczywistym wyborem wydaje się logo firmy. Jednoznacznie wskazuje, o jaką konkretnie markę nam chodzi. A jednak wybierając grafikę na parasol z nadrukiem, warto zastanowić się nad innymi możliwościami. Ciekawym pomysłem będzie umieszczenie motta czy też dewizy, którymi kieruje się dana firma. Taki cytat nad głowami przechodniów w deszczowy dzień przyciągnie uwagę i skłoni do przeczytania go, a następnie do poszukiwań informacji na temat samej marki.

Można też pokusić się o personalizowany nadruk na parasolach, który nie będzie wprost zdradzał samej marki, ale wykorzysta paletę barw związaną z jej wizualną identyfikacją. To rozwiązanie szczególnie polecane firmom, które konsekwentnie dbają o rozpoznawalność wizualną i mają określone kolory, z którymi są kojarzone. Jednak parasole z takim nadrukiem mogą także przyczynić się do budowania konotacji między danymi barwami a konkretną marką w świadomości społecznej. W takim przypadku warto mimo wszystko umieścić, chociaż niewielkie logo lub samą nazwę firmy.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu