Kategorie

Strona główna » Gadżety odblaskowe

Gadżety odblaskowe

Służące m.in. zwiększeniu bezpieczeństwa pieszych odblaskowe opaski z nadrukiem mogą być jednocześnie materiałem promującym daną markę. Takie gadżety reklamowe, dostępne w poniższej ofercie, stanowią świetny dodatek do zakupów powyżej określonej wartości – klienci pozytywnie reagują na darmowe upominki od sprzedawców. Na niewielkich produktach można z powodzeniem umieścić logo firmy. Należy jednak zadbać o to, by było ono naniesione profesjonalnie i tym samym utrzymywało swój wygląd także przy intensywnej eksploatacji, co gwarantuje firma TOP DESIGN.
 

Gdzie stosuje się opaski odblaskowe z nadrukiem?

Dostępny w ofercie gadżet to zatem przede wszystkim element garderoby, który pozwala pozostać pieszemu widocznym po zmroku dla użytkowników pojazdów. Często spełnia jednak także inne funkcje – może być np. biletem wstępu na imprezę okolicznościową. Identyfikowanie osób poprzez opaski odblaskowej z nadrukiem reklamowym to tania i jednocześnie skuteczna metoda weryfikacji gości podczas konkretnego wydarzenia. Mowa przede wszystkim o zabawach w klubach, ale też koncertach organizowanych w plenerze czy innego typu występach artystycznych. Logo firmy na opasce odblaskowej lub innym produkcie pozwala natomiast rozszerzyć jego funkcjonalność – staje się on elementem promującym markę.

Przygotowane na indywidualne zamówienie odblaskowe opaski z nadrukiem to świetne rozwiązanie dla nauczycieli i opiekunów zorganizowanych wycieczek z udziałem wielu dzieci. Noszone przez nich odblaski pozwalają na szybką weryfikację liczebności grupy i wygodne kontrolowanie jej w tym zakresie. Bardzo szeroka oferta produktowa, przygotowana przez TOP DESIGN, pozwala dopasować tego typu wyroby do konkretnych potrzeb. Są one dość wszechstronne, na co spory wpływ ma także możliwość personalizacji. Nadruki reklamowe sprawiają, że produkty te nadają się również jako upominek do wręczania klientom np. przy zakupach o określonej wartości. Ciekawy dodatek zawieszony na nadgarstku, ramieniu, ale też plecaku czy innym elemencie garderoby staje się w tym wypadku materiałem promującym markę.

 

W jaki sposób można personalizować opaski odblaskowe z nadrukiem?

Opisywane gadżety ozdobione przez nadruki reklamowe przygotowywane są w różnych wersjach. Klienci najczęściej stawiają na modele samozaciskowe, które są komfortowe i praktyczne w użytkowaniu. Możliwości w zakresie ich personalizacji jest sporo – na część zewnętrzną nanoszone są napisy, grafiki, a nawet trójwymiarowe elementy ozdobne. Oferta obejmuje nie tylko odblaskowe opaski z nadrukiem. To także m.in. breloki, kamizelki, worki czy osłony, które również wykonywane są na indywidualne zamówienie.

Dużą zaletą jest w tym wypadku możliwość wyboru koloru niewielkiego gadżetu. Produkty tego typu kojarzą się zwykle jedynie z żółtą, bardzo jasną barwą, jednak dzięki zaawansowanym metodom produkcji są też dostępne w innych odcieniach, np. niebieskim, czerwonym lub zielonym. Niezależnie od dokonanego przez Państwa wyboru w tym zakresie, nadruki reklamowe zostaną naniesione w sposób gwarantujący ich czytelność, dzięki czemu dostępne w ofercie gadżety będą efektywnie promować konkretną markę.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu