Kategorie

Strona główna » Breloki i Magnesy reklamowe - producent

Breloki i Magnesy reklamowe - producent

Breloki i Magnesy reklamowe - producent

 

Wśród artykułów, które na co dzień produkujemy, wielką popularnością cieszą się m.in. magnesy i breloki reklamowe. Te niewielkie, a zarazem praktyczne przedmioty mogą być doskonałą promocją dla firmy. Wykorzystać je można do różnych działań marketingowych i rozdawać podczas np. eventów, imprez, konferencji czy targów.

 

Magnesy reklamowe

 

Bardzo przydatnym produktem, a zarazem nośnikiem wielu informacji jest magnes reklamowy – gadżet, który zazwyczaj trafia na lodówkę, gdzie nietrudno go zauważyć. Z kolei sprzęt AGD często w domu jest swego rodzaju „słupem ogłoszeniowym”. Aby zamieszczane na nim zapiski trzymały się i przypominały domownikom o wizytach u lekarza, wywiadówkach, spotkaniach itd. przyda się właśnie magnes reklamowy! W ten oto prosty sposób docierają Państwo do potencjalnych klientów!

 

Breloki reklamowe

 

Równie użytecznym gadżetem jest brelok reklamowy. Biorąc pod uwagę, że prawie każdy ma co najmniej jeden komplet kluczy, taki produkt szybko znajdzie odbiorcę. Lekki, poręczny, pozwoli mieć je zawsze przy sobie. Brelok reklamowy z naszej oferty jest też wyjątkowo trwałym artykułem, który posłuży przez wiele lat. W zależności od modelu zmieszczą się na nim nazwa i dane kontaktowe firmy, niekiedy nawet hasło, a wykonany przez nas nadruk będzie trwały pomimo upływającego czasu.

 

Promocja firmy małym kosztem

 

Zarówno dostępne tu magnesy reklamowe, jak i breloki reklamowe możemy zaproponować w najróżniejszych wariantach kolorystycznych i wielkościowych. Każdy z nich może mieć własny, niepowtarzalny kształt, kojarzący się z daną marką czy produktem.

 

Breloki i magnesy reklamowe sprawdzą się jako prezenty zarówno dla klientów, jak i partnerów biznesowych czy kontrahentów. Są niezobowiązującymi gadżetami, a koszt ich przygotowania to niewielki wydatek, zwłaszcza że realizujemy bezpośrednią produkcję w Chinach, co daje nam przewagę nad konkurencją.

 

Zachęcamy więc do zainwestowania w produkty, z którymi potencjalni klienci mają codziennie kontakt. Zapewnią sobie Państwo w ten sposób stałą promocję firmy w niskiej cenie!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Magnesy PVC ZOO Lubin

Magnes PVC

1,95 zł
dodaj do porównania
Brelok PVC 3D

Brelok PVC 3D

3,65 zł
dodaj do porównania
Mata barowa

Mata barowa

35,00 zł
dodaj do porównania
Podkładki pod kubek PVC Lubniewice

Podkładka pod kubek PVC

4,50 zł
dodaj do porównania
Zipper

Zipper

2,30 zł
dodaj do porównania
Wszywka

Wszywka

1,67 zł
dodaj do porównania
Brelok PVC LAFARGE

BRELOK PVC 2D dwustronny

2,25 zł
dodaj do porównania


 

Zamów magnesy i breloki reklamowe w dowolnym kształcie!

 

Wykonujemy magnesy i breloki reklamowe z miękkiego plastiku. Dzięki temu materiałowi i wykorzystywanej technologii tworzymy produkt, który:

 
  • może odwzorowywać dowolny kształt, idealnie w każdym detalu;
  • ma grafikę w precyzyjnie odwzorowanej kolorystyce;
  • nie ma ograniczeń co do wielkości;
  • może być produkowany zarówno w wersji 2D, jak i 3D;
  • jest wyjątkowo lekki, elastyczny oraz wodoodporny.
 

Mamy doświadczenie w realizacji zindywidualizowanych projektów na potrzeby kampanii reklamowych różnych firm, a jako bezpośredni producent magnesów i breloków PVC, proponujemy konkurencyjne ceny. Ponieważ realizujemy zlecenia na podstawie indywidualnych pomysłów, ostateczne koszty zlecenia zależą od specyfikacji projektu oraz wielkości nakładu. Zapewniamy jednak, że zarówno magnesy, jak i breloki reklamowe są sprawdzonym sposobem na promocję firmy, a my umożliwiamy realizację projektów gadżetów doskonale odwzorowujących oryginalną grafikę (np. z logo firmy), a więc świetnie spełniających funkcje reklamowe. Potocznie również nazywane zawieszki silikonowe pakujemy w indywidualne foliowe opakowania jednostkowe.

 

Zapraszamy do składania zamówień na spersonalizowane breloki i magnesy reklamowe!

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu