Kategorie

Metalowe USB

Pendrive metalowy, może służyć zarówno pracownikom przedsiębiorstwa, jak i potencjalnym klientom. Nośniki pamięci przydają się nie tylko w pracy, w szkole i na uczelni, ale także w życiu każdego dnia. Można przechowywać na nich zdjęcia, dokumenty, filmy i wiele innych plików. Stanowią gadżet uniwersalny i przydatny w równym stopniu dla dzieci oraz osób dorosłych. Co więcej, nasze metalowe pendrive charakteryzuje piękny, elegancki design, który sprawia, że poza niezwykłą funkcjonalnością, każdy taki gadżet jest unikatowy. Wybór naszych USB stanowi gwarancję długotrwałej żywotności gadżetu reklamowego oraz wiernego pełnienia przez nich swojej funkcji.

Metalowe pendrive USB z własnym nadrukiem - styl i niezawodność

Nasze pendrive’y z grawerem są dostępne w różnych pojemnościach. Każdy produkt z tej kategorii ma kompatybilność ze standardami USB 2.0 oraz USB 3.0. Wszystkie metalowe pendrive’y mogą zostać pokryte precyzyjnym i trwałym grawerem, a niektóre modele również kolorowym tampondrukiem lub pełnokolorowy drukiem UV. W zależności od modelu decydujesz także o systemie ukrywania wejścia USB, który może polegać na chowaniu końcówki wewnątrz obudowy korpusu lub zamykanie pendrive’a zatyczką. W naszej ofercie znajdziesz pendrive’y metalowe oraz w ciekawych połączeniach metalu i tworzywa sztucznego.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu