Kategorie

Strona główna » Medale okolicznościowe » Medal metalowy z powłoką galwaniczną
Medal metalowy z powłoką galwaniczną

Medal metalowy z powłoką galwaniczną

Kod produktu: CH50

Cena netto od: 5,50 zł

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Wykonany w nowoczesnej technologii CAM, srebrzony i tłoczony metalowy medal z powłoką galwaniczną to doskonały sposób, aby upamiętnić ważne wydarzenia, takie jak: targi, sympozja, konferencje czy rocznice. Ostateczny wygląd, kształt i przeznaczenie naszych produktów zależy od pomysłowości i inwencji klienta, dlatego możliwości ich zastosowania są właściwie nieograniczone.

Każdy medal okolicznościowy charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania i bardzo dokładnym odwzorowaniem projektu dzięki zastosowaniu w procesie produkcji specjalistycznego programu komputerowego współpracującego z obrabiarkami numerycznymi. Wytwarzane przez naszą firmę medale powstają z najlepszych materiałów – są eleganckie, trwałe i estetyczne.

Łączymy jakość ze stosunkowo niską ceną. Ostateczny koszt zamówienia zależy od liczby sztuk oraz projektu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu