Kategorie

Strona główna » Gadżety odblaskowe » PASEK ODBLASKOWY TENERIFFA
PASEK ODBLASKOWY TENERIFFAPASEK ODBLASKOWY TENERIFFAPASEK ODBLASKOWY TENERIFFAPASEK ODBLASKOWY TENERIFFAPASEK ODBLASKOWY TENERIFFAPASEK ODBLASKOWY TENERIFFAPASEK ODBLASKOWY TENERIFFA
PASEK ODBLASKOWY TENERIFFAPASEK ODBLASKOWY TENERIFFAPASEK ODBLASKOWY TENERIFFAPASEK ODBLASKOWY TENERIFFAPASEK ODBLASKOWY TENERIFFAPASEK ODBLASKOWY TENERIFFAPASEK ODBLASKOWY TENERIFFA
Nowość

PASEK ODBLASKOWY TENERIFFA

Kod produktu: EG8157

Cena netto od: 1,24 zł

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Odblaskowy pasek na rękę TENERIFFA, ławy w mocowaniu. Opaska odblaskowa dostępna w kilku kolorach.
 

Pasek na rękę zwiększający widoczność, dzięki swojej zewnętrznej warstwie, wykonanej z tkaniny odblaskowej. Produkt można również umieścić na ramieniu bądź nodze, który po założeniu przypomina opaskę. Przeznaczony dla dorosłych, jak i dzieci. Polecany dla osób poruszających się po słabo oświetlonych miejscach, takich jak: pobocza czy chodniki. Idealny również dla tych, którzy jeżdżą na rowerze albo biegają późnym wieczorem. Gadżet, który sprawia, że inni zauważają Cię na drodze w szczególności po zmierzchu, a tym samym zapewnia Ci bezpieczeństwo. Pasek odblaskowy świetnie wyeksponuje logo Twojej firmy.

 

 

Odblaskowy

Opaska odblaskowa na rękę Bestseller oferty 2020! Produkt wykonany z materiału odblaskowego, który sprawia, że tak niewiele potrzeba, aby być widocznym. Pasek odblaskowy również sprawia, że czasem można uratować czyjeś życie. Widoczność zmniejsza ryzyko wypadku. Niezależnie od tego, czy poruszasz się po drodze, czy uprawiasz wieczorny jogging to produkt stworzony z myślą o Tobie i o Twoim bezpieczeństwie. Daj się zauważyć innym!

 

Elastyczny

Pasek, który bez problemu dopasujesz na rękę, ramię czy nogę. Skonstruowany tak, że po odpowiedniej czynności, pasek się zaciska, co powoduje, że zmienia swój kształt w opaskę. Niewątpliwie zaletą gadżetu jest to, że dobrze leży, nic nas nie uciska, a także trwale się trzyma na miejscu. Nie musimy się martwić, o to, czy spadnie, czy też nam się zgubi podczas aktywności. Elastyczny, komfortowy pasek odblaskowy podczas przemieszczania się bądź treningu.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu