Kategorie

Strona główna » Artykuły sportowe i rekreacyjne » Gry » LABIRYNT DREWNIANY RENNES
LABIRYNT DREWNIANY RENNESLABIRYNT DREWNIANY RENNESLABIRYNT DREWNIANY RENNESLABIRYNT DREWNIANY RENNESLABIRYNT DREWNIANY RENNES
LABIRYNT DREWNIANY RENNESLABIRYNT DREWNIANY RENNESLABIRYNT DREWNIANY RENNESLABIRYNT DREWNIANY RENNESLABIRYNT DREWNIANY RENNES

LABIRYNT DREWNIANY RENNES

Kod produktu: EG2911

Cena netto od: 7,30 zł

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Gra zręcznościowa - drewniany labirynt.
 

Czy labirynt z logo firmy to gadżet dla ludzi o stalowych nerwach? Gra ta zdecydowanie wymaga skupienia i koncentracji, ale za to uczy cierpliwości, a także rozwija nasze zdolności koordynacyjne. Jeśli wybierzesz grę z logo na upominek reklamowy dla swojego Klienta, to da Ci ona gwarancję świetnej zabawy.

Drewniany labirynt to gra, która nie należy do najłatwiejszych, dlatego też potrzeba do niej dużej cierpliwości oraz precyzji. Gra z logo to również świetne ćwiczenie zręczności, jeśli chodzi o ręce jak i oczy. Dodatkowo, taka forma zabawy w towarzystwie, może być świetną integracją w pracy czy w innych miejscach.

Dobry trening, gra z logo firmy

Jak działa labirynt drewniany? Celem gry zręcznościowej jest przeprowadzenie metalowej kulki od startu do mety, co na naszej planszy oznaczone jest czarnymi strzałkami. W grze z logo chodzi o to, aby doprowadzić kulkę tak, żeby nie wpadła do żadnej dziurki, dlatego manewrowanie tym nie jest wcale takie łatwe. Gadżet reklamowy do gry i zabawy, to świetny trening umiejętności, który może zaangażować każdego.

Drewniana gra zręcznościowa z metalowymi kulkami to nasza nowość w ofercie 2022. Gra z logo to wymagający gadżet, ale też dobry trening dla ciała i głowy. Pytanie, czy dla każdego?, czy dla każdego? Uniwersalny design gry i jej reguł sprawiają, że sprawdzi się dla każdej grupy ludzi.

Labirynt drewniany, gra z logo na upominek reklamowy

Gra z logo firmy — labirynt drewniany to świetny prezent dla pracowników, uczestników eventów czy dzieci. Dlaczego? Bo labirynt daje dużo frajdy podczas gry, a do tego uczy wytrwałości, opanowania i koordynacji ruchowej. Dodatkowo gra jest poręczna i nie zajmuje dużo miejsca podczas podróży czy w drodze do pracy. Bez problemu wrzucisz ją do plecaka, czy torby wybierając się na piknik, czy integrację na świeżym powietrzu.

Szukasz pomysłu na upominek reklamowy z logo firmy dla swojego Klienta? Zaproponuj mu gadżet idealny do gry i zabawy — drewniany labirynt. Taki gadżet z logo to doskonała promocja firmy i świetna forma spędzania wolnego czasu ze znajomymi.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu