Kategorie

Strona główna » Latarki, zapalniczki i narzędzia » Noże » DUŻY NOŻYK DO KARTONU QUITO
DUŻY NOŻYK DO KARTONU QUITODUŻY NOŻYK DO KARTONU QUITODUŻY NOŻYK DO KARTONU QUITODUŻY NOŻYK DO KARTONU QUITODUŻY NOŻYK DO KARTONU QUITO
DUŻY NOŻYK DO KARTONU QUITODUŻY NOŻYK DO KARTONU QUITODUŻY NOŻYK DO KARTONU QUITODUŻY NOŻYK DO KARTONU QUITODUŻY NOŻYK DO KARTONU QUITO
Nowość

DUŻY NOŻYK DO KARTONU QUITO

Kod produktu: EG9001

Cena netto od: 1,43 zł

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Duży nożyk do kartonu QUITO z łamanym ostrzem (można łamać siedmiokrotnie). Nożyk dostępny w kilku kolorach.
 

Nóż do kartonu

 

Praktyczny, duży nóż do cięcia rzeczy z kartonu czy papieru. Idealny dla osób, które pracują w miejscach, gdzie często rozcinane są tekturowe opakowania: w marketach, magazynach, na liniach technologicznych i wielu, wielu innych. Ostrze wysuwa się z rękojeści, po przesunięciu do przodu suwaka znajdującego się w górnej części uchwytu. Nóż do kartonu może być kilkukrotnie stosowany, aż do stępienia ostrza. Zgrabnie wygląda, można go schować, a przede wszystkim jest bezpieczny ze względu na zabezpieczenie wysunięcia się ostrza.

 

 

 

Łamane ostrze

 

Nóż posiada łamane ostrze, które można wykorzystać siedmiokrotnie. Po stępieniu się wystarczy zdjąć wieczko na końcu nożyka i przy jego pomocy odłamać bezpiecznie stępioną część. Dodatkowo metalowe elementy są zabezpieczone przez samoistnym wysunięciem się fragmentu, używanie przedmiotu nie wiąże się z ryzykiem skaleczenia.

 

 

Solidna obudowa 

 

Starannie wykonana obudowa, wyprodukowana z plastiku, dostępna jest w kilku podstawowych kolorach. Produkt głównie przeznaczony do cięcia kartonu, ale też do podobnych materiałów. Doskonale sprawdzi się dla każdego podczas wycinania! Dodatkowo plastikowa obudowa noża do kartonu posiada ozdobne czarne elementy, które łączą produkt w jedną, spójną kompozycję. 

 

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu