Kategorie

Strona główna » Opaski silikonowe, bransoletki silikonowe i gumowe » Opaska silikonowa z nadrukiem full kolor
Opaska silikonowa WidzewOpaski silikonowe Opava - gadżety reklamowe TOP DESIGNOpaska silikonowa FUNDATION DECATHLONOpaska silikonowa Sandander
Opaska silikonowa WidzewOpaski silikonowe Opava - gadżety reklamowe TOP DESIGNOpaska silikonowa FUNDATION DECATHLONOpaska silikonowa Sandander

Opaska silikonowa z nadrukiem full kolor

Kod produktu: CH98

Cena netto od: 1,90 zł

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Cena uzależniona jest od wielkości nakładu. Opaski silikonowe (bransoletki silikonowe) mogą być w dowolnym kolorze i z dowolnym nadrukiem, produkowane są na zamówienie. Nadruk full kolor wykonujemy w przypadku opasek silikonowych, których nadruk przekracza 7 różnych kolorów. 

Na opaskach wymagających użycia więcej niż 7 różnych kolorów stosujemy metodę druku full kolor. Obecnie opaski silikonowe są jednym z najmodniejszych akcesoriów wśród młodzieży. Bardzo widoczne, miękkie a zarazem wytrzymałe silikonowe opaski produkowane są  w różnych kolorach i rodzajach. Silikonowe opaski są chronione przed wpływem promieniowania UV, słonej i słodkiej wody, nie tracą kształtu, nie rozciągają się, są odporne na różne temperatury od -30C do +25C, a co najważniejsze nie wywołują alergii. Jeśli wziąć pod uwagę opaski na ręce osoby, można określić zainteresowania, hobby, czym interesuje się osoba, jakiej muzyki słucha, itd. Kolorowe silikonowe opaski z logo są bardzo popularne, proste, wygodne, tanie w produkcji, co pozwala reklamować swoją markę i jednocześnie zebrać fundusze dla organizacji podczas akcji charytatywnych. Wybierz dowolny kolor z palety Pantone i stwórz swój własny projekt i wcielaj w życie najśmielsze pragnienia. Elastyczne i stylowe, silikonowe opaski są w różnych rozmiarach, dlatego nadają się dla każdego, są idealne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu