Kategorie

Opaska silikonowa wytłaczanaOpaski silikonowe Różańce MiłosierdzieOpaska silikonowa wytłaczanaOpaska silikonowa wytłaczanaOpaski silikonowe PEKAOOpaska silikonowa Największy POLSKI CRUSHEROpaski silikonowe różańce 2
Opaska silikonowa wytłaczanaOpaski silikonowe Różańce MiłosierdzieOpaska silikonowa wytłaczanaOpaska silikonowa wytłaczanaOpaski silikonowe PEKAOOpaska silikonowa Największy POLSKI CRUSHEROpaski silikonowe różańce 2

Opaska silikonowa wytłaczana

Kod produktu: CH05

Cena netto od: 0,74 zł

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Opaski silikonowe na rękę z tłoczeniem na zewnątrz (wytłaczane) to opaski na których logo, napis są wypukłe. Opaski silikonowe (gumowe) mogą być w dowolnym kolorze i produkowane są na zamówienie wg przygotowanego projektu. Do tłoczenia przygotowujemy matrycę. Cena opasek silikonowych uzależniona jest od zamówionej ilości. W sprawie wyceny i ustalenia terminu realizacji prosimy o wysyłanie zapytań.

Opaski silikonowe na rękę to bardzo modny i uniwersalny gadżet reklamowy.

Bransoletki gumowe pozwalają na identyfikację uczestników podczas wszelkich organizowanych imprez, eventów. Bransoletki silikonowe to produkt, który ciągle nie traci na popularności. Promocyjne silikonowe bransoletki można wykorzystać do reklamy firmy, marki lub do upamiętnienia specjalnych wydarzeń. Silikonowe bransoletki to idealne upominki  znajdujący zastosowanie na wystawach, w konkursach i zabawach, a także w celu promocji produktów i usług.


Podobnym  produktem równie atrakcyjnym  jak opaski silikonowe tłoczone również bardzo trwałym są opaski silikonowe z wytłoczeniem. Ostatecznie możemy specjalnie dla naszych klientów przygotować bardzo wymagające projekty z wytłoczeniem.  Obecnie opaski silikonowe są jednym z najmodniejszych akcesoriów wśród młodzieży. Bardzo widoczne, miękkie a zarazem wytrzymałe silikonowe opaski produkowane są  w różnych kolorach i rodzajach. Silikonowe opaski są chronione przed wpływem promieniowania UV, słonej i słodkiej wody, nie tracą kształtu, nie rozciągają się, są odporne na różne temperatury od -30C do +25C, a co najważniejsze nie wywołują alergii. Jeśli wziąć pod uwagę opaski na ręce osoby, można określić zainteresowania, hobby, czym interesuje się osoba, jakiej muzyki słucha, itd. Kolorowe silikonowe opaski z logo są bardzo popularne, proste, wygodne, tanie w produkcji, co pozwala reklamować swoją markę i jednocześnie zebrać fundusze dla organizacji podczas akcji charytatywnych. Wybierz dowolny kolor z palety Pantone i stwórz swój własny projekt i wcielaj w życie najśmielsze pragnienia. Elastyczne i stylowe, silikonowe opaski są w różnych rozmiarach, dlatego nadają się dla każdego, są idealne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu