Kategorie

Strona główna » Opaski silikonowe, bransoletki silikonowe i gumowe » Opaska silikonowa świecąca w ciemności
Opaska silikonowa świecąca w ciemnościOpaska silikonowa świecąca w ciemności
Opaska silikonowa świecąca w ciemnościOpaska silikonowa świecąca w ciemności

Opaska silikonowa świecąca w ciemności

Kod produktu: CH09

Cena netto od: 0,88 zł

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Opaski silikonowe (bransoletki silikonowe na rękę) świecące w ciemności produkujemy na zamówienie z dowolną grafiką. Opaska zanim zacznie świecić w ciemności musi być naświetlona światłem słonecznym, dlatego trzeba ponosić ją w dzień żeby cieszyć się jej jasnym blaskiem w ciemności. Opaski świecące w ciemności dostepne są w różnych kolorach i z dowolnym projektem nadruku, ponieważ produkujemy na zamówienie. Cena uzależniona jest od nakładu, przygotowujemy indywidualną wycenę.

Oferowane przez nas gumowe bransoletki silikonowe nadają się jako “bilet” wstępu na różnego rodzaju imprezy zamknięte. Są również doskonałym i tanim gadżetem promocyjnym w kampaniach wyborczych. Silikon jest używany do produkcji wielu produktów, w tym między innymi do silikonowych bransoletek reklamowych. 


Opaski silikonowe wykonujemy z silikonu świecącego w nocy na zasadzie pokrycia opasek silikonowych roztworem fluorescencyjnym. Opaska zanim zacznie świecić w ciemności musi być naświetlona światłem słonecznym, dlatego trzeba ponosić ją w dzień żeby cieszyć się jej jasnym blaskiem w ciemności. Obecnie opaski silikonowe są jednym z najmodniejszych akcesoriów wśród młodzieży. Bardzo widoczne, miękkie a zarazem wytrzymałe silikonowe opaski produkowane są  w różnych kolorach i rodzajach. Silikonowe opaski są chronione przed wpływem promieniowania UV, słonej i słodkiej wody, nie tracą kształtu, nie rozciągają się, są odporne na różne temperatury od -30C do +25C, a co najważniejsze nie wywołują alergii. Jeśli wziąć pod uwagę opaski na ręce osoby, można określić zainteresowania, hobby, czym interesuje się osoba, jakiej muzyki słucha, itd. Kolorowe silikonowe opaski z logo są bardzo popularne, proste, wygodne, tanie w produkcji, co pozwala reklamować swoją markę i jednocześnie zebrać fundusze dla organizacji podczas akcji charytatywnych. Wybierz dowolny kolor z palety Pantone i stwórz swój własny projekt i wcielaj w życie najśmielsze pragnienia. Elastyczne i stylowe, silikonowe opaski są w różnych rozmiarach, dlatego nadają się dla każdego, są idealne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu