Kategorie

Kontakt
» Odzież reklamowa

Odzież reklamowa

Mówią, że "reklama jest dźwignią handlu", a my pomagamy w jej tworzeniu. Nasza szeroka oferta odzieży reklamowej sprawi, że nie tylko znajdą Państwo ubrania modne i wygodne, ale także idealne do promocji firmy lub konkretnego produktu. Często widzimy na ulicach ulotkarzy, którzy promują towar lub usługę nie tylko za pośrednictwem rozdawanych materiałów, ale także swoim ubiorem, na którym znajduje się logo reklamowanej firmy. Przedstawiciele handlowi też coraz częściej noszą koszule ze znakiem firmowym, a hostessy – stroje pozwalające skojarzyć je z reprezentowaną marką. Czapki z logiem to natomiast świetny prezent dla pracowników, szczególnie podczas wyjazdów integracyjnych, gdzie z pewnością będą się wyróżniać z tłumu. Koszulki lub polówki świetnie sprawdzą się jako prezenty dla klientów albo nagrody w konkursach organizowanych przez przedsiębiorstwo. 

W naszej ofercie posiadamy:

- Bluzy i polary: świetne rozwiązanie na chłodniejsze dni, np. dla pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki na zewnątrz.
- Czapki, daszki i kapelusze: idealne na wyjazdy firmowe czy też na prezenty dla pracowników lub klientów, świetnie osłonią głowę i oczy przed promieniami słonecznymi.
- Kamizelki: bardzo wygodne i ciepłe, będą dobrym dopełnieniem odzieży firmowej na chłodniejsze wieczory. Pracownicy na pewno będą bardzo zadowoleni, jeśli tą część garderoby będą mogli dołączyć do swojej kolekcji ubrań firmowych.
- Koszule: dobre na bardziej formalne spotkania, podkreślą profesjonalizm pracowników, a nadrukowane logo firmy sprawi, że będą się z nią identyfikować.
- Koszulki polo, T-shirt: odzież na spotkania o luźniejszym charakterze lub na co dzień do pracy. Dobry pomysł także na prezenty dla pracowników, klientów lub jako dopełnienie imprez firmowych i wyjazdów integracyjnych.
- Krawaty i apaszki, szale damskie: sposób na pokazanie się na balach, w teatrze lub na poważnych spotkaniach biznesowych. Każdy zwróci uwagę na logo firmy i na pewno je zapamięta, co może pomoże w pozyskaniu potencjalnych klientów.
- Kurtki, szaliki, rękawiczki: na zimowe dni lub wyjazdy w góry dla pracowników. Sprawią, że nie tylko będą oni promować firmę, ale też będą chronieni przed zimnem lub mrozem.
- Paski: świetne dopełnienie stroju firmowego. Obecność logo z pewnością sprawi, że pasek będzie wyjątkowym elementem kolekcji.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą, a na pewno znajdą Państwo coś, co podkreśli wyjątkowość firmy i pozwoli wyróżnić się z tłumu.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do