Kategorie

» » Bezprzewodowe ładowarki, głośniki bluetooth oraz kable wykonane z PVC | TOP DESIGN – gadżety reklamowe

Bezprzewodowe ładowarki, głośniki bluetooth oraz kable wykonane z PVC | TOP DESIGN – gadżety reklamowe

Data dodania: 25-02-2019
Zamawiaj swoje bezprzewodowe ładowarki teraz w dowolnej kolorystyce oraz kształcie jaki możesz sobie tylko wyobrazić. Nie tylko unikniesz plątaniny kabli i kłopotów z połączeniem smartfona do ładowania ale możesz również dowolnie spersonalizować bezprzewodowe ładowarki. Bezprzewodowa ładowarka PVC zapewni szybkie, bezprzewodowe ładowanie. Jest kompatybilna ze wszystkim smartfonami i urządzeniami mobilnymi z obsługą QI. Bezprzewodowa ładowarka, która naładuje Twój telefon jest wykonana z miękkiego plastiku – PVC, który zapobiega zadrapaniom i poślizgom smartfonów.
Głośnik bluetooth w dowolnym kształcie PVC. Po połączeniu przez bluetooth te 2-watowe głośniki wzmacniają i rozpraszają muzykę ze smartfona do odległości 10 metrów. Nasze niestandardowe głośniki mają format 3D, innymi słowy posiadają wszechstronne kształty.
Funkcjonalny kabel 4 w 1 do ładowania w dowolnym kształcie wykonany z PVC. Nie musisz się już martwić brakiem baterii, nadaje się do wszystkich popularnych smartfonów. Uniwersalny kabel do ładowania z 4 różnymi końcówkami kompatybilnymi z różnymi urządzeniami dostępnymi na dzisiejszym rynku! Po podłączeniu do portu USB jest możliwość ładowania max. 4 urządzeń jednocześnie. Zawiera cztery końcówki: Mini USB, Micro USB, iPad i Ligtning (do iPhone 5, iPhone 6), UBB Typ-C. Jest to również doskonały dodatek do power banku.
Stwórz z nami swój unikalny projekt na elektroniczne gadżety reklamowe PVC, który firma TOP DESIGN wdroży do produkcji. A jakie są wasze opinie o ładowarkach bezprzewodowych i głośnikach przenośnych kompatybilnych z twoim telefonem? 

altaltaltaltaltaltkabel PVCKabel PVCKabel PVCKabel PVC

Przejdź do strony głównej