Kategorie

Kontakt
» Przypinki, pinsy, metalowe znaczki

Przypinki, pinsy, metalowe znaczki

Przypinki, pinsy, metalowe znaczki
Pinsy idealnie sprawdzą się jako wyróżnienie dla zasłużonej osoby. Mogą przydać się także do symbolicznego odznaczenia ludzi z różnych grup, które łączy praca, wspólna pasja albo szczególne więzi. Niewielkie znaczki umieszcza się w widocznym miejscu, zazwyczaj na jednej z klap żakietu lub marynarki.

Wbrew pozorom, pinsy i przypinki metalowe to nie to samo. Różnią się charakterem i funkcjonalnością. Te pierwsze uznawane są za prestiżową odznakę, podczas gdy przypinki charakteryzują się właściwościami reprezentacyjnymi i promocyjnymi.

Przypinki wykonane z metalu są doskonałą formą promocji. Mają za zadanie budować i wzmacniać wizerunek wybranej instytucji. Coraz więcej firm, placówek państwowych oraz przedsiębiorstw podejmuje decyzję o wprowadzeniu tej formy autopromocji. Pracownicy noszą przypinki z nazwą albo logo firmy, które w swoisty sposób łączą załogę.

Nasza firma zajmuje się bezpośrednią produkcją pinsów oraz przypinek, dlatego dajemy gwarancję najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach. Każdy ze znaczków produkowany jest na zamówienie klienta, dostosowujemy ofertę bezpośrednio do jego potrzeb. Mimo niewielkich rozmiarów (1,5-2,5 cm), pinsy zawierają idealnie odwzorowany logotyp lub nazwę według wcześniej przedstawionego projektu klienta, a barwy są szczegółowo odwzorowane na podstawie kolorystyki Pantone. W naszej ofercie znajdą Państwo przypinki z nadrukiem tłoczone w żelazie, pokryte miękką emalią lub z nadrukiem w metalu. Dodatkową opcją jest pokrycie ich powłoką epoksydową, dzięki czemu przypinki będą trwalsze i bardziej odporne na ścieranie.

Obecnie metalowe znaczki wzbudzają zachwyt zarówno pracodawców, jak i pracowników. Coraz częściej są wybierane jako subtelna forma promocji integrująca grupę. Zamówienie minimalne wynosi 50 sztuk.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy służą pomocą poprzez idealny dobór produktów do Państwa potrzeb, jak i do zapoznania się z ofertą przedstawioną na stronie internetowej. Obejmuje ona między innymi medale okolicznościowe oraz inne gadżety reklamowe.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Pins

Pins

2,63 zł
Pins

Pins

2,63 zł
Pins

Pins

2,63 zł
Pins

Pins

2,63 zł
Pins

Pins

2,63 zł
Pins

Pins

2,63 zł
Pins

Pins

2,63 zł
Pins

Pins

2,63 zł
Pins

Pins

2,63 zł