Kategorie

Kontakt
» Breloki reklamowe

Breloki reklamowe

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą breloków reklamowych, gadżetów idealnych do promocji. Breloki można podarować klientom, dzięki czemu na długo zapamiętają naszą firmę. Szczególnie, jeśli przypną je do kluczy i  będą spoglądać na niego niemal codziennie. 

Ogromny asortyment kolorów i kształtów pozwala wybrać taki model, który najlepiej będzie kojarzył się z Państwa firmą. Niektóre breloki nie tylko ładnie wyglądają, ale są też funkcjonalne w codziennych sytuacjach. Do Państwa dyspozycji oddajemy breloki z latarką, z żetonem do odpinania wózków w marketach, breloki z otwieraczem do butelek i wiele innych. Niektóre breloki pomogą także odnaleźć klucze w torebce i plecaku albo sprawią, że konkretne rzeczy będą wyróżniać się na tle podobnych przedmiotów. 

Będzie to idealny prezent nie tylko dla klientów (potencjalnych lub obecnych), ale też dla pracowników firmy, którzy dzięki takim gadżetom będą lepiej identyfikowali się ze swoim miejscem pracy. W ofercie posiadamy również bardziej ekskluzywne breloki, które świetnie sprawdzą się jako nagrody za osiągnięcia pracowników lub w konkursach organizowanych przez przedsiębiorstwo, np. w mediach społecznościowych. Przydadzą się także jako prezenty dla odwiedzających stoiska na branżowych targach czy po prostu jako upominki promujące firmę w dowolnym miejscu.
W naszej ofercie znajdą Państwo szereg różnego rodzaju breloków, między innymi:
- Breloki akrylowe: są one przezroczyste i możemy w nich wykonać logo naszej firmy, dzięki czemu skutecznie rozpowszechnimy markę.
- Breloki maskotki: idealny prezent dla dzieci pracowników oraz dla firm, które mają w swoim logo np. zwierzaka. Wykonane z materiału misie, kotki, pieski lub inne rodzaje stworzeń wywołają uśmiech na twarzy każdej osoby obdarowanej takim brelokiem.
- Breloki metalowe: posiadamy w ofercie wiele ciekawych wzorów, m.in. rowery i mini samochody, otwieracze do butelek albo modele o bardziej ekskluzywnym wyglądzie dla bardziej wymagających.
- Breloki plastikowe: wśród nich znajdziemy m.in. brelok odblaskowy, mini miarkę lub kompas, ale również wiele innych wzorów, które mogą być ciekawym pomysłem na promowanie firmy.
- Breloki skórzane, filcowe: elegancki pomysł na przedstawienie firmy.
- Breloki soft PCV: wykonane są z miękkiego plastiku i mogą przybierać najróżniejsze kształty według upodobania zlecającego produkcję. Dostępne w formacie 2D i 3D.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brelok

Brelok

1,84 zł
Brelok

Brelok

1,82 zł
Brelok

Brelok

6,85 zł
Brelok

Brelok

1,35 zł
Brelok

Brelok

4,04 zł
Brelok

Brelok

1,23 zł
Brelok

Brelok

1,20 zł
Brelok

Brelok

7,91 zł